Expert Evaluator Proprietati Imobiliare

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza si avizeaza, dupa caz, rapoarte de evaluare in principal pentru clientii bancilor.

CERINTE

Obligatoriu, expert evaluator proprietati imobiliare - membru titular ANEVAR
Cunostinte solide de MS Office
Permis de conducere categoria B
Abilitati excelente de comunicare
Capacitatea rezolvarii unor sarcini multiple simultan
Persoana cu o mare capacitate de organizare si planificare, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie de renume;
Conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist.

EUROEST este singurul grup de firme, cu capital integral privat romanesc, ce activeaza in domeniul serviciilor de consultanta, evaluare, brokeraj imobiliar si administrare imobiliara in Bucuresti, Ilfov, Valea Prahovei, Brasov, Constanta, Sibiu. In cei 15 ani de activitate, compania EUROEST a actionat permanent in directia perfectionarii si diversificarii tipurilor de servicii oferite. In prezent, principalele categorii de servicii oferite de companie sunt promovarea si vanzarea de proiecte imobiliare exclusive, vanzarea de terenuri, vanzarea/inchirierea de locuinte, spatii de birouri, spatii comerciale si industriale, totodata, oferim solutii eficiente pentru orice solicitare care implica estimari de specialitate, studii de piata, evaluari imobiliare, documentari de urbanism si infrastructura.