Executive Assistant

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Forum Consult asista agentie de publicitate in vederea ocuparii postului de Executive Assistant

Responsabilitati:
- rezolvarea sarcinilor administrative
- oferirea de suport departamentelor agentiei
- administrarea corespondentei, a apelurilor telefonice
- inregistrarea documentelor
- traducerea de documente
- preluarea cererilor si a ofertelor
- intampinarea nevoilor clientilor
- asigurarea unui flux informativ optim intre departamentele agentiei
- activitati de protocol
- oferirea de suport logisitc intregii echipe

CERINTE

- experienta in domeniul administrativ/secretariat
- cunostinte PC (Office)
- cunostinte avansate de limba engleza si germana
- abilitati de planificare si prioritizare a sacinilor
- capacitate dezvoltata de organizare
- abilitate de a munci pe baza unor termene fixe
- diplomatie, amabilitate
- abilitati foarte dezvoltate de comunicare si relationare
- spirit de echipa
- atitudine proactiva, automotivare
- permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

- desfasurarea unei activitati dinamice intr-un mediu placut, alaturi de o echipa tanara si creativa
- posibilitati reale de promovare
- pachet salarial atractiv

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.