Event Manager

Raiffeisen Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea bazelor de date cu potentiali clienti si gestionarea corespondentei cu acestia
- Documentarea privind obiectivele evenimentului si contextul de desfasurare (din presa si de pe Internet)
- Realizarea si sustinerea de prezentari pentru clienti (implicand si deplasari)
- Intocmirea planului evenimentului
- Activitari de marketing si relatii publice
- Supervizarea derularii evenimentului
- Evaluarea evenimentului
- Consultanta pentru management (in cazul in care functioneaza in cadrul unui departament specific al unei companii mari)

CERINTE

- experienta in organizarea de evenimente
- abilitati de comunicare
- negociere, analiza si planificare
- studii superioare, preferabil marketing sau relatii publice
- persoane proactive, rezistente la stres si creative
- cunoasterea pachetului Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

- venit atractiv si bonusuri pentru performanta, training-uri de specializare gratuite

DESCRIEREA FIRMEI

Companie multinationala