Engineer Trainee - Student / Tanar Absolvent Facultate Tehnic (Brasov, Galati, Iasi)

CUPROM SA ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- studenti si tineri absolventi ai facultatilor tehnice (metalurgie - stiinta materialelor, utilaj tehnologic, automatizari, electrotehnica, TCM etc.)
- cunostinte de operare calculator (MS Office), Autocad
- participarea in timpul facultatii la sesiunile de comunicari stiintifice sau ulterior la proiecte deosebite reprezinta un avantaj
- bune cunostinte de limba engleza
- motivati in dezvoltarea unei cariere in domeniul tehnic

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea dezvoltarii aptitudinilor tehnice si manageriale si a carierei intr-o companie de viitor prin training intensiv si implicare in activitatea tuturor departamentelor
- in cazul schimbarii resedintei, acoperirea costurilor de relocare

CUPROM S.A. ROMANIA este un grup de companii cu capital privat, cu o experienta de lunga durata in domeniul metalurgiei si al metalelor neferoase in general, ocupand un loc strategic pe piata interna a metalelor. Principalele companii producatoare din cadrul grupului sunt S.C. CUPROM S.A. Baia Mare, CUPROM S.A. Sucursala Zalau si firma de cercetare si proiectare CEPRONEF S.A. Baia Mare.