Electrician Auto

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza reparatii si revizii autovehiculelor aduse de clienti in service;
Participa in mod direct si este raspunzator de diagnosticarea corecta a autovehiculelor si a intocmirii corecte a devizelor de piese de schimb;
Cunoaste si se informeaza permanent cu privire la noile modele de autovehicule aparute pe piata si caracteristicile tehnice ale acestora;
Este responsabil cu obtinerea informatiilor, documentatiei tehnice si aplicarea intocmai a acestor informatii, de la seful de atelier sau consultantul tehnic;
Este la curent cu toate informatiile tehnice editate sau prezentate la cursurile de scolarizari, la care are obligatia prin natura postului sa participe;
Are obligatia de a efectua reparatiile conform cu standardele calitative de reparatie ale marcilor reprezentate.

CERINTE

Studii medii;
Specializari tehnice;
Vechime in domeniul auto de minim 1 an;
Permis de conducere valid;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv:
- salariul de baza, in functie de experienta 2000- 2500 RON
- comisioane in functie de realizari 300 - 500 RON;
- tichete de masa
- asigurare medicala
Posibilitatea efectuarii unor cursuri de specializare

Job Hunting Trade - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.