ECONOMIST MARKETING

PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvoltarea si implementarea planului de marketing in concordanta cu obiectivele firmei;
-planificarea bugetului si a activitatilor de marketing pentru a obtine maxim de rezultate;
-elaborarea si derularea campaniilor de promovare;
-analizarea eficientei programelor derulate;
-analiza pietei si concurentei.

CERINTE

-studii superioare economice-specializarea marketing;
-experienta de minim 2 ani in domeniu;
-gandire strategica si abilitati de comunicare;
-cunostinte de planificare, bugetare si urmarire bugetara;
-capacitate de analiza si sinteza
-cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-un loc de munca dinamic, provocator si intreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.

S.C. PRODLACTA S.A. din Brasov este o companie cu traditie si renume in Romania in domeniul productiei si distributiei produselor lactate si a inghetatei.