Economist Marketing

SC General Pyt SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza si implementeaza strategia de marketing
- realizeaza analize de pret
- elaboreaza si implementeaza medode de promovare a produselor
- realizeaza analiza pietei

CERINTE

-experienta intr-un post similar
-utilizarea calculatorului la nivel avansat(Word, Excel, SPSS, Corel Draw);
-foarte bune abilitati de gestionare a resurselor, a timpului, planificare a actiunilor, organizare, negociere, raportare;

BENEFICII OFERITE

- Se ofera salariu ATRACTIV!

S.C. General PYT S.R.L. este o firma de import si comercializare a produselor electronice si electrocasnice, infiintata in anul 1992, in Brasov.
De asemenea, compania noastra desfasoara activitati de comert en-detail cu peste 15 parteneri la nivel national.
Momentan compania se afla in plin proces de transformare si de extindere a activitatii.
Toate produsele achizitionate prin General PYT beneficiaza de garantie si service, la nivel profesionist. Printre produsele noastre se numara: televizoare LCD, DVD-uri, sisteme boxe, sisteme Home Cinema, sisteme de navigatie GPS, aspiratoare, electrocasnice.