Economist / Contabil

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste evidente financiar - contabile;
- Realizeaza activitatea contabila pana la nivel de situatii financiare;
- Coordoneaza si supravegheaza contabilitatea de gestiune;

CERINTE

- Studii superioare economice, profil contabilitate-finante-constituie avantaj; sau contabil autorizat inscris in CECAR;
- Minim 2 ani de experienta contabila;
- Cunostinte solide legislatie fiscala si legea contabilitatii;
- Cunostinte operare PC, cunoasterea unui soft contabil;
- Permis categ. B - constituie avantaj;
- Cunostinte limba germana - avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-un mediu profesionist;
- Transport asigurat;
- Pachet motivational negociabil.

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizationala
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata in 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei in Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.
Clientul nostru este o firma germana, producatoare de mobilier pentru copii si jucarii din material lemnos.