Economist

Conex HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste note contabile, registre contabile, documente centralizatoare;
- Urmareste si opereaza documentele de incasari si plati prin banca;
- Opereaza documentele de intrare ¿ iesire in gestiuni si urmareste custodiile;
- Inregistreaza in evidenta contabila facturile de la furnizori si clienti;
- Asigura desfasurarea ritmica a operatiunilor de decontare cu furnizorii si beneficiarii;
- Regleaza balantele de stocuri pe gestiuni;
- Efectueaza analiza lunara a situatiei conturilor.

CERINTE

- Experienta relevanta de cel puţin 2 ani intr-un post similar;
- Studii de superioare de specialitate absolvite;
- Persoana creativa, dinamica, abilitati de comunicare, analitica, spirit de echipa, atitudine proactiva;
- Cunoasterea foarte bine a unei limbi de circulatie internationala;
- Operare PC la un nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Mediu de lucru placut;
- Pachet salarial motivant corelat cu performanta;

CONEX HUMAN RESOURCES este o companie de Executive Search cu capital integral romanesc. Pentru noi, serviciile de calitate sunt echivalente cu selectarea celor mai potriviti candidati, in cel mai scurt timp, pentru clientii nostri.
Unul din importantii nostri clienti, producator de traditie a pieselor in industria feroviara, este in cautarea unui Economist.