Economist

BACK 4 YOU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Back 4 You detine reteaua de bistrouri "Come Back" din Brasov (Coresi, Piata Sfatului) si face parte din grupul de firme Avantgarden Invest (dezvoltator al proiectelor rezidentiale Avantgarden 1 si 2, Avantgarden Tractorul si Coresi Avantgarden).

Ne cautam coleg/a in cadrul Departamentului Financiar - Contabil, pozitia deschisa: Economist

Responsabilitati:
- asigura emiterea și înregistrarea facturilor, prelucrarea documentelor financiare;
- tehnoredactare documente, arhivare, scanare în arhiva electronică;
- verifică și arhiveaza seturile de documente de la diferite instituții/colaboratori;
- intocmește și completează documentele de evidență a încasărilor, plăților și a cheltuielilor aferente activității de vânzare;
- realizeaza activitati de analiza, control și situații financiare, rapoarte solicitate de management;

CERINTE

Cerinte:
- cunoștințe avansate de operare PC (Office - Excel, Word);
- studii medii / superioare economice;
- limba engleza nivel mediu; cunostinte de limba germana constituie avantaj;
- abilități de organizare, planificare și prioritizare a sarcinilor cu termene fixe;
- capacitate de asimilare a cunoștințelor noi și de implementare a informațiilor în activitatea zilnică;
- spirit analitic, atenție la detalii; lucrul în echipă;
- persoană responsabilă, curioasă, cu inițiativă, comunicativă;
- cunoștințe contabilitate de gestiune, întocmire rețetare;
- experiența în domeniu constituie avantaj.
*CV-ul actualizat, cu fotografie recentă.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Condiții excelente de lucru, echipa tanara si dinamica.
Pachet salarial atractiv.
Posibilități de dezvoltare profesională.

DESCRIEREA FIRMEI

Retea bistro-uri Brasov