Echipa de montaj

SC Pergola Lux SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce ar trebui sa faca aceasta persoana ca atat ea cant si noi sa fim multumiti de colaborare:
1. Sa fie de gasca! Ne intelegem foarte bine in firma si nu vrem sa strice cineva atmosfera.
2. Sa fie dispusa sa invete, daca nu invata nu creste, daca nu creste nu creste firma.
3. Sa fie curata, imaginea ei este si imaginea firmei.
4. Sa fie harnica, lenea nu are ce cauta la noi in firma.
5. Sa fie descurcareata si persistenta, cand ii dam o situatie de rezolvat sa nu se opreasca pana cand nu gaseste solutia.
6. Sa stie sa vorbeasca corect
7. Sa fie disponibila sa lucreze in echipa si sa stie sa ajute pe ceilalti din firma.
8. Sa stie sa lucreze cu sculele electrice si sa aiba grija de ele.

CERINTE

Pentru ca ne dezvoltam departamentul de productie si montaj cautam sa angajam in Brasov muncitori calificati si necalificati pentru montaj si prelucrare sticla, sisteme de inchidere din aluminiu.
Persoana care va aplica va indeplini urmatoarele cerinte:
1. Disponibilitate la plecare in afara tarii pentru specializare si calificare – pe 2 luni.
2. Sa fie organizata si ordonata.
3. Sa fie motivata, harnica, muncitoare
4. Sa nu injure (Sa aiba 7 ani de acasa)
5. Sa aiba abilitati de procesare de instructiuni si proceduri de lucru,
6. Sa fie serioasa (punctuala, sa se tina de cuvant)
7. Sa aiba carnet categoria B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
1. Salariu fix
2. Bonusuri de performanta
3. Telefon
4. Posibilitate de promovare in cadrul firmei
5. Carti de vizita
6. Decontare transport
7. Contract de munca pe perioada nedeterminata, loc de munca sigur

Pergola Lux ofera o gama larga de pergole retractabile, cu rolul de a influenta pozitiv terasele comerciale sau rezidentiale oferind protectie impotriva soarelui puternic, ploii si impotriva vantului. Pe langa aceasta constructie arhitecturala eleganta, numita pergola retractabila, va putem sustine proiectul si cu alte accesorii precum: inchiderea terasei cu sticla glisabila pe sistem manual sau automat, pentru a prelugi sezonul terasei tale. De asemena iti putem oferi decking compozit sau copertie manuale sau electrice