Distributie si manipulare marfa

BRAUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- distributie de marfa la nivel local si judetean
- sa receptioneze si sa depoziteze corespunzator marfa, precum si inventarele periodice
- sa cunoasca produsele si serviciile companiei,
- sa elibereze din gestiune produse conform documentelor justificative
- sa verifice integritatea stocurilor

Colaboreaza cu personalul de vanzari
Face colete pentru expeditiile nationale
Mentine ordinea si curatenia in depozit
Livreaza produse la nevoie cu masina companiei

CERINTE

Riguros si ordonat
Politicos si orientat spre client
Cunostinte elementare privind manevrarea calculatorului
Cazier judiciar obligatoriu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Birou
Laptop

Braus Exim SRLeste o companie de comert international cu o vasta experienta în întreaga lume în comertul cu utilaje noi/second hand, aprovizionarea şi furnizarea de bunuri tehnice, piese de schimb, accesorii , consumabile şi a altor produse conexe de fabricatie. Dorim sa introducem un nou sistem de aprovizionare în Romania si sa usuram pe cat posibil munca clientilor nostrii.