Distribuitori de Pliante(Sampling)

Biz-Prestige

Job expirat

RESPONSABILITATI

Biz-Prestige integreaza noi membri in echipa sa in regim full time / part time sau prestari servicii.

Cautam tineri (Baieti si Fete) responsabili si seriosi, pentru a desfasura activitati de distributie de pliante (sampling) pe parbrize de masini, in cutii postale, si in locatii fixe (pe strada sau in hypermarketuri)
Cerinte :
Responsabilitate,seriozitate
Cu sau fara experienta

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Remuneratie atractiva incluzand si un pachet de prime
- Mediu de lucru intr-o echipa dinamica, tanara
- Programul este flexibil (cateva ore pe zi in functie de programul fiecaruia).

Biz-Prestige este o societate dinamica si ambitioasa in puternica crestere pe piata de servicii de publicitate si marketing din Brasov.
Biz-Prestige si-a castigat increderea clientilor sai prin calitatea serviciilor si produselor de promovare propuse si de profesionalismul colaboratorilor sai.
Oferirea unei game diversificate de servicii de marketing si publicitate au dus la o ascensiunea continua, castigand teren in fata marilor jucatori de pe piaza din acest domeniu.

www.bizprestige.ro
www.bizbrasov.biz