Director Zona

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii superioare;
- Minim 1 ani experienta in domeniul vanzarilor pe un post de conducere;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Cunostinte privind procesul de vanzare, cunostinte privind tehnici de negociere, cunoasterea in profunzime a pietii specifice,
- Initiativa, creativitate, seriozitate si gandire originala pentru dezvoltarea si imbunatatirea activitatii de vanzare;
- Permis auto categ. B.

CERINTE

1. Coordoneaza, monitorizeaza, planifica, controleaza, ia decizii in legatura cu toata activitatea de vanzari a punctului de lucru
2. Stabileste, implementeaza si supervizeaza strategia de vanzare
3. Intocmeste rapoarte de analiza a vanzarilor necesare analizarii si imbunatatirii strategiei vanzarii.
4. Asigura si furnizeaza rapoarte Directorului de vanzari privind activitatea de vanzare

BENEFICII OFERITE

Pachet motivational:

Salariu fix atractiv;
Comision din vanzari;
Masina si telefon de serviciu;