Director Vanzari - Brasov

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trenkwalder angajeaza Director Vanzari pentru clientul sau, companie ce detine spatii de hale industriale, spatii birouri, spatii productie, etc:
- Coordoneaza activitatea de vanzari a companiei;
- Mareste portofoliului de clienti pe partea de inchiriere spatii;
- Administreaza bugetul de venituri si cheltuieli;
- Colaboreaza cu companii constructii si supervizeaza amenajarile spatilor pentru clienti;
- Identifica potentialul de dezvoltare a afacerii;
- Coordoneaza angajatii din subordine;

CERINTE

- Experienta in vanzari;
- Experienta in domeniul constructilor sau imobiliare;
- Experienta in administrarea unei companii/departament;
- Aptitudini de leader;
- Atitduine profesionala;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonusuri in functie de rezultate;
- Masina de servici;
- Oportunitatea de a conduce o firma in plina dezvoltare;

Puteti aplica aici sau puteti trimit CV la i.vaida@trenkwalder.ro

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.