Director Vanzari

BONUSFLY ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei de turism din Romania
Promovarea firmei si a produselor sale
Elaborarea strategiilor de promovare,studii de piata
Atingerea target-ului de vanzari impreuna cu echipa.
Stabilire strategiilor de marketing
Deplasari in tara la agentiile arondate zonei, pentru a lua masuri in vederea cresterii vanzarilor si atingerea targeturilor propuse.
Intocmirea unui raport periodic pentru monitorizarea feedback-ului, la actiunile intreprinse.
Gestionarea unui portofoliu de clienti si colaboratori existenti si atragerea de noi clienti si colaboratori.

CERINTE

Experienta in marketing si vanzari - minim 3 ani.
Experienta in turism - minim 3 ani
Abilitati de relationare cu clientii
Permis de conducere cat. B
Disponibilitate pentru deplasari
Limba engleza - avansat
Cunoastearea limbii spaniole / italiana constiutuie un avantaj

BENEFICII OFERITE

In functie de target-ul atins, se discuta la interviu
Descrierea firmei
Agentie de turism tur operator cu o experienta de 10 ani in domeniu, sediul central in Brasov.

Tour-operator european cu 10 ani de experienta in domeniul turismului.