DIRECTOR VANZARI

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii departamentului vanzari si implicarea activa in proiectele in derulare ;
- Participarea la negocieri de contracte;
- Participarea la licitatii;
- Cunoasterea lucrarilor in care este implicata compania si si urmarirea derularii lor pana la finalizarea si incasarea contravalorii acestora;
- Prospectarea pietei si contactarea potentialilor colaboratori;
- Gestionarea resurselor materiale si umane pentru finalizarea ofertelor comerciale si documentatiilor realizate de department in termen si cu respectarea standardelor de calitate si a celor impuse de beneficiar;
- Reprezentarea companiei in relatiile cu beneficiarii lucrarilor, subcontractori sau alti colaboratori;
- Colaborarea cu departamentele companiei pentru realizarea obiectivelor ;

CERINTE

- Studii superioare profil electric(electrotehnica/electroenergetica);
- Cunostinte operare MS Office (Word, Excel); capacitate de a citi planuri si scheme electrice- constituie avantaj ;
- Cunoasterea, la nivel conversational a unei limbi straine (engleza, franceza, germana)preferabil engleza;
- Cursuri de management
- Posesor carnet auto cat.B
- Minim 5 ani intr-un post similar : negociere si contractare lucrari de anvergura in domeniul electric/energetic, coordonare activitati ofertare comerciala lucrari instalatii electrice, urmarire contracte/facturare, prospectare piata ;

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.