Director vanzari

SANIMED INTERNATIONAL IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promavare si distributie medii de cultura si reactivi de laborator
Obtinerea de comenzi, negocierea si incheierea contractelor, acorduri de plata, evidenta incasarilor
Administrarea eficienta a zonei alocate
Urmarirea permanenta a derularii contractelor incheiate si onorarea comenzilor
Intocmirea lunara a rapoartelor de activitate

CERINTE

Persoana dinamica, serioasa, ambitioasa, foarte motivata
Abilitati de comunicare si relationare, spirit intreprinzator si organizatoric
Orientare spre performanta
Constituie avantaj experienta in domeniu (medicina, farmacie, biochimie, microbiologie, chimie)

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
training de specialitate
masina, telefon, laptop, fax, imprimanta
salariu fix si comision din vanzari
decontari cheltuieli, telefon si benzina
posibilitati de promovare

Sanimed International Impex este UNIC producator de medii de cultura incluzand: medii uzuale, de crestere, de imbogatire, de transport, de conservare, de control al sterilitatii bacteriologice si fungice pentru antibiograme.
Totodata produce si o gama larga de reactivi de diagnostic in vitro.