Director vanzari

SANIMED INTERNATIONAL IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promavare si distributie medii de cultura si reactivi de laborator
- Obtinerea de comenzi, negocierea si incheierea contractelor, acorduri de plata, evidenta incasarilor
- Administrarea eficienta a zonei alocate
- Urmarirea permanenta a derularii contractelor incheiate si onorarea comenzilor
- Intocmirea lunara a rapoartelor de activitate

CERINTE

- Persoana dinamica, serioasa, ambitioasa, foarte motivata
- Abilitati de comunicare si relationare, spirit intreprinzator si organizatoric
- Orientare spre performanta
- Constituie avantaj experienta in domeniu (medicina, farmacie, biochimie, microbiologie, chimie)

BENEFICII OFERITE

- Training de specialitate
- Masina, telefon, laptop, fax, imprimanta
- Salariu fix si comision din vanzari
- Decontari cheltuieli, factura telefon si benzina
- Posibilitati de promovare

Sanimed International Impex este UNIC producator de medii de cultura incluzand: medii uzuale, de crestere, de imbogatire, de transport, de conservare, de control al sterilitatii bacteriologice si fungice pentru antibiograme.
Totodata produce si o gama larga de reactivi de diagnostic in vitro.