DIRECTOR SUPERMARKET

Hard Discount

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabileste si dezvolta strategia de vanzari pe termen mediu si lung a supermarketului;
- Evalueaza periodic performanta in vanzare, evolutia fata de obiective luand masuri, daca este cazul, de adaptare a acestora la tendintele de dezvoltare a pietei;
- Asigura dezvoltarea si implementarea unui standard inalt de profesionalism in imaginea supermarketului, atitudine fata de clienti si mod de lucru;
- Raspunde de managementul personalului din subordine, respectand politica HR la nivel de companie.

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 3 ani
- Experienta in vanzari produse alimentare constituie avantaj
- Experienta in retail constituie avantaj
- Studii superioare , studii economice comert, marketing - constituie avantaj;
- Cunostinte gestiune, managemnetul stocurilor
- Abilitati de lider, personalitate integra;
- Gandire strategica, orientat pe rezultate;
- Disponibilitate de relocare pentru candidatii din alte orase.

DESCRIEREA FIRMEI

Reteaua de supermarketuri Hard Discount (Brasov)
www.hard-discount.ro