DIRECTOR SUCURSALA BRASOV

SC ATLASSIB LEASING IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Concepe si aplica strategii si politici de dezvoltare a sucursalei.
2. Coordoneaza si conduce intreaga activitate specifica sucursalei.
3. Urmareste si coordoneaza realizarea programelor de activitate a sucursalei,pentru realizarea planului valoric,pentru buna organizare a muncii si imbunatatirea activitatii compartimentelor de lucru.
4.Initiaza studii, cercetari si analize cu privire la sporirea eficientei economice a sucursalei si organizeaza activitatea de prognoza si prospectare a pietei.
5. Incheie contracte de leasing.
6. Raspunde de derularea contractelor de leasing pentru utilizatori, persoane fizice sau juridice .

CERINTE

Diploma de licenta
Experienta in activitatea de management minim 1 an
Foarte bune abilitati de negociere
Experienta intr-o societate de leasing constituie un avantaj
Limba engleza
Domiciliul stabil in Brasov

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Societatea ATLASSIB LEASING IFN S.A. s-a infiintat in anul 1997 si a avut o evolutie ascendenta de la an la an pe piata de leasing din tara. Daca la inceput activitatea noastra s-a limitat la finantarea de autoturisme, putem spune ca in prezent oferim o gama larga de solutii de finantare incluzand echipament de calcul, echipament industrial, imobile si autovehicule cu diverse destinatii.

Ca un merit al desfasurarii activitatii, societatea noastra s-a plasat in anul 1999 pe locul 1 in topul judetean al firmelor la categoria microintreprinderi si are aprecieri atat de la parteneri din tara cat si de peste hotare.

Mai multe detalii pe www.atlassibleasing.ro