DIRECTOR RESURSE UMANE

OSACA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea necesarului de resurse umane
- organizarea activitatilor de recrutare, selectie si evaluare a personalului
- crearea si implementarea strategiilor de motivare a personalului
- colaborarea cu institutiile statului in probleme de personal
- actualizarea bazei de date a angajatilor
- intocmire rapoarte si statistici privind situatia personalului
- activitati administrative (completarea registrului angajatilor, a carnetelor de munca, administrarea salariilor si a contractelor angajatilor)
- pregatirea, organizarea si monitorizarea trainingurilor

CERINTE

- studii superioare de specialitate
- experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara
- cunostinte legate de domeniul vanzarii/ distributiei constituie avantaj
- cunostinte operare PC (MS Office)
- spirit de initiativa
- abilitati de comunicare si interrelationare la orice nivel
- abilitati de conducere si organizare

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de instruire profesionala
- mediu de munca dinamic
- salarizare motivanta

DESCRIEREA FIRMEI

Societate comerciala