DIRECTOR REGIONAL ZONA :BRASOV, MURES , CLUJ, BISTRITA-NASAUD

SC PROTON TEHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea unei foarte bune relatii cu ceilalti parteneri si autoritatile locale;
- planifica ,implementeaza ,monitorizeaza si ia masuri pentru a mentine si /sau perfectiona imaginea si inventarul magazinelor;
- sa se asigure de buna intelegere si respectarea ofertelor curente ale firmei ;
- asigurarea ocuparii cu personal a tuturor posturilor din zona, implicarea in activitatea de recrutare si selectie a personalului Proton alaturi de departamentul Resurse Umane;
- sa evalueze personalul din subordine conform procedurii de evaluare;
- implemeteaza, monitorizeaza si ia masuri pentru indeplinirea targhetului de abonamente Orange si vanzari;
- planifica, implementeaza, monitorizeaza si ia masuri pentru inventarierea semestriala corecta a marfurilor si anuala a mijloacelor fixe si obiectelor de inventar din magazine, imputarea si recuperarea lipsurilor;
- urmareste efectuarea si impactul promovarii vanzarilor la nivel local.

CERINTE

- Studii obligatorii: universitare
- Experienta in domeniu vanzari/management de minim 2 ani.
- Reale si excelente abilitati de comunicare si negociere.
- Carnet de conducere cat. B

APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE:
- Spirit organizatoric;
- Echilibru emo¿ional;
- Capacitate de a evalua ¿i a lua decizii prompte;
- Capacitate de a lucra cu oamenii;
- Rezisten¿¿ mare la stres
- U¿urin¿¿, claritate ¿i coeren¿¿ în exprimare
- Punctualitate
- Abilit¿¿i de comunicare
- Abilit¿¿i de negociere

CARACTERISTICI DE PERSONALITATE: spirit practic, încredere în sine, perseveren¿¿, activism, energie, fluen¿¿ verbal¿, creativitate, sociabilitate, tact, amabilitate,

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant : salar fix + pachet de bonusare;
- masina de serviciu ,laptop,cartela demo;
- pachet de training-uri.

DESCRIEREA FIRMEI

www.proton.ro