DIRECTOR REGIONAL VANZARI

S.C. Holdmann Hygiene Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va:

- dezvolta, coordona si controla activitatea biroului de vanzari din zona alocata, in conformitate cu strategia, politica si procedurile companiei.
- defini si implementa strategii de vanzare pentru zona pe care o conduce, in vederea atingerii obiectivelor.
- mentine un trend pozitiv de crestere a profitului in zona si se va asigura permanent de cresterea nivelului de productivitate a muncii angajatilor din subordine.
- efectua periodic vizite la clienti impreuna cu Reprezentantii de vanzari si va evalua periodic activitatea echipei locale.
- va analiza competitia si identifica noi oportunitati de business.
- administra si optimiza bugetele birourilor din zona alocata.

CERINTE

Ai putea fi tu, daca ai:

- experienta intr-o pozitie similara - minim 2 ani.
- capacitatea de prioritizare a activitatilor si de a lua usor decizii.
- excelente abilitati de coordonare, planificare si control.
- cunostinte solide de marketing si management.
- carnet de conducere cat. B, fara evenimente.

BENEFICII OFERITE

Oferta:

- venit fix+comision, in functie de indeplinirea obiectivelor;
- autoturism de serviciu (full time);
- programe de formare profesionala in cadrul companiei si oportunitati reale de dezvoltare intr-o echipa tanara si dinamica.

Daca te consideri persoana potrivita, trimite o scrisoare de intentie si un CV (cu foto) detaliat pana in data in data de 23.10.2009.
Confidentialitatea informatiilor este garantata!
Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

Compania HOLDMANN este prezenta in Romania de 15 ani, din dorinta de a oferi "confort si igiena" utilizatorilor profesionali din diverse domenii. Excelenta partenerilor si furnizorilor, cumulate cu devotamentul si pasiunea Echipei Holdmann, ne-au permis atingerea obiectivului initial - cel de a deveni lider traditional in vanzarea de echipamente, accesorii si consumabile pentru igiena si curatenia profesionala.

in acest moment suntem prezenti in toate orasele mari ale Romaniei, atat prin birouri si depozite proprii, cat si prin distribuitori locali. Peste 1000 de produse de baza de la furnizori de renume european, stau la dispozitia clientilor nostrii, raspunzand celor mai exigente solicitari in materie de igiena si curatenie profesionala.

Oferim consultanta vanzare, post vanzare si service la cele mai inalte standarde.