DIRECTOR PUNCT DE LUCRU BRASOV

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru este o companie de succes specializata in comercializarea instalatiilor moderne de incalzire si sanitare.

CERINTE

- Studii superioare tehnice / economice absolvite
- Experienta relevanta in vanzari pe o pozitie manageriala - Minim 1 an
- experienta in domeniul materialelor pentru instalatii termice si sanitare constituie un avantaj
- Cunostinte de limba engleza - nivel de conversatie
- Cunostinte de limba maghiara - constituie avantaj
- Permis de conducere cat. B
- Cunostinte de operare PC ¿ MS Office
- Abilitati manageriale si de comunicare
- Dinamic, hotarat, orientat spre obtinerea de rezultate
- Capacitati organizatorice

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic
- Pachet salarial atractiv
- Posibilitati de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Training, evaluare, recrutare si selectie de personal.
RoMarketing este o companie specializata in recrutare, acreditata de MMSS si Agentia Nationala pentru Ocuparea Fortei de Munca, certificata conform standardului ISO9001:2000