DIRECTOR PRODUC¿IE

ASCO TOOLS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaz¿ ¿i conduce departamentul Produc¿ie.
Elaboreaz¿ ¿i implementeaz¿ strategia care conduce la progresul continuu al firmei în domeniul produc¿iei.
Planific¿ activitatea de produc¿ie în sec¿iile de fabrica¿ie în func¿ie de planul de produc¿ie stabilit, pentru a asigura realizarea integral¿ a indicatorilor cantitativi ¿i calitativi stabili¿i.
Coordoneaz¿ ¿i asigur¿ desf¿¿urarea ritmic¿ a procesului de produc¿ie, urm¿rind realizarea produc¿iei în conformitate cu planul cerut de vânz¿ri.
Conduce procesul de asigurare a calit¿¿ii în activitatea de produc¿ie, conform procedurilor ¿i standardelor existente.
Ac¿ioneaz¿ pentru asigurarea la termen a documenta¿iilor tehnice.

CERINTE

Experien¿¿ în activitatea de produc¿ie minim 5 ani.
Bun conduc¿tor de oameni preocupat permanent pentru eficien¿a produc¿iei.
Personalitate activ¿ cu spirit de ac¿iune
Bune capacit¿¿i de comunicare cu personalul angajat.
Gândire ¿i capacitate de analiz¿ ¿i sintez¿.
Putere de decizie ¿i asumarea responsabilit¿¿ii
Abilit¿¿i pentru lucru în echip¿
Discern¿mânt ¿i capacitate de a rezolva problemele
Corectitudine ¿i flexibilitate
Capacitate de lucru în condi¿ii de stres

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Societate de produc¿ie ¿i desfacere, cu capital privat, 130 angaja¿i, lider în produc¿ia ¿i desfacerea de scule pentru prelucrarea lemnului, certificat¿ ISO 9001 2000.