Director National Vanzari Brasov

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Principala sarcina; este derularea optima; a activitatii de vanzari, avand urmatoarele responsabilitati
coordonarea, controlul, monitorizarea activitatii,
optimizarea relatiilor cu clientii si cu firmele colaboratoare, cresterea profitabilitatii
Desfasoara activitate de teren care consta în: vizite la firme clienti, potentiali clienti sau firme pasive cu scopul prezentarii / vanzarii produselor comercializate, incheierea si negocierea contractelor in acest sens
deplasari în vederea identificarii potentialului fiecarei zone geografice
deplasarii în vederea unei analize de marketing sau a unei analize de eficientizare a livrarilor.

CERINTE

Studii universitare tehnice
Experienta in vanzari /coordonarea activitatilor de vanzare min. 3 ani
Experienta in vanzarea utilajelor industriale
Foarte bune cunostinte de limba engleza / maghiara
Posesor carnet conducere categ. B
Abilitati de coordonare, initiativa, capacitate de comunicare
Disonibil la deplasari

BENEFICII OFERITE

Firma multinationala distribuitoare de utilaje si instalatii tehnologice pentru industria farmaceutica si chimica
Telefon + masina de serviciu full time
Salariul la nivelul postului + bonusuri din vanzari