DIRECTOR GENERAL

HR ANALYTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea, coordonarea si dezvoltarea activitatii in cadrul companiei
- Stabileste obiectivele generale de dezvoltare ale firmei
- Formuleaza si adopta deciziile referitoare la solutionarea problemelor sau la viata intregii organizatii
- Aproba bugetul si rectificarile acestuia
- Identifica oportunitati de afaceri
- Reprezinta firma in relatiile protocolare cu furnizorii,clientii si alte organisme cu impact potential asupra rezultatelor firmei
- Implementeaza decizia prin planificare si asigurarea cooperarii in interiorul organizatiei
- Motiveaza personalul organizatiei pentru a obtine actiunea eficienta a acestuia
- Coordoneaza si controleaza departamentele din subordine

CERINTE

- Studii superioare tehnice.
- Minim 3 ani experienta in coordonarea oamenilor ca director general sau director comercial, director de productie, director tehnic.
- Limba engleza nivel avansat scris si vorbit, cunoasterea limbii germana, italiana constituie un avantaj.
- Cunoasterea mediului de afaceri romanesc,cunostinte de contabilitate si legislatie.
- Utilizare PC: MS Office- Word, Excel, Powerpoint - E-mail, Internet.
- Bune abilitati manageriale, abilitati de comunicare si negociere, leadership.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonusuri pentru indeplinirea obiectivelor.
- Telefon mobil.
- Tichete de masa.
- Autoturism de servici.

HR Analytics angajeaza pentru clientul sau, importanta firma avand ca domeniu de activitate productia, importul si distributia de unelte si scule pentru prelucrarea lemnului, un Director General.