Director Filiala

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea punctului de lucru Brasov,
- tine legatura permanent cu Centrala din Bucuresti;
- supervizeaza si antreneaza subordonatii in atingerea targhetelor si rezolvarea sarcinilor zilnice;
- intocmeste diverse rapoarte cu privire la activitatea punctului de lucru;
- negociaza si incheie Contracte cu clientii mari;
- participa in cadrul targurilor si expozitiilor specifice;
- analizeaza toate contractele din punct de vedere juridic si face modificarile necesare referitoare la tipuri specifice de clauze s.a.

CERINTE

- experienta in vanzari, respectiv consultanta juridica in domeniul comercial (constituie avantaj)- min 2 ani;
- foarte bune abilitati de comunicare, negociere, coordonare si organizare;
- cunostinte bune in domeniul dreptului comercial - constituie avantaj;
- operare PC - pachetul Office, navigare Internet;
- permis categ B.

Domiciliul stabil in Brasov sau imprejurimi.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv
- masina si telefon de serviciu
- traininguri periodice

Companie recunoscuta la nivel national, in topul companiilor de profil din RO.