Director fabrica confectii metalice (DZBV)

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizare si demarare proiect;
- responsabil cu coordonarea activitatii din intreaga fabrica;
- participa la eleborarea bugetului de venituri si cheltuieli;
- supravegheaza productia in vederea realizarii planului stabilit in prealabil;
- colaboreaza cu institutiile de stat in vederea obtinerii autorizatiilor necesare de functionare.

CERINTE

- domiciliul obligatoriu in Brasov;
- absolvent studii superioare in domeniul ingineriei (TCM, SIM, Mecanica, nu se iau in considerare urmatoarele specializari: Electrotehnica, IESC, Biochimie, Textile, Alimentatie publica, Drept, Management, Marketing etc.)
- cunostinte foarte bune limba engleza;
- cunostinte MS Office;
- obligatoriu experienta pe un post similar de conducere de minim 3 ani;
- obligatoriu experienta de minim 3 ani intr-o fabrica de productie din domeniul confectiilor metalice;
- persoana responsabila, organizata, cu capacitati manageriale.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Director fabrica confectii metalice.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at