Director Dezvoltare Business

Antal International Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raportand directorului General al Grupului, Directorul de Dezvoltare Business pentru fabrica de ferestre termopan face legatura intre clienti si linia de productie, asigurand un flux continuu al acesteia. Principalele responsabilitati includ:
stabilirea unei strategii de dezvoltare printr-o retea nationala de dealeri;
asigurarea politicii de preturi si unitatea acesteia in relatia cu clientii;
asigurarea si mentinerea unei relatii de lunga durata intre firma si clienti;
dezvoltarea retelei si imbunatatirii eficientei acesteia;
identificarea de noi clienti si oportunitati de afaceri pentru largirea portofoliului firmei.

CERINTE

studii tehnice sau economice;
cel putin 5 ani experienta in vanzari;
cunostinte asupra pietei nationale de ferestre termopan, prezinta un avantaj;
experienta in dezvoltarea unei retele de dealeri la nivel national;
initiativa si responsabilitate fata de obiectivele stabilite; capacitate de a lucra cu obiective si evaluare pe baza de rezultate;
foarte bune abilitati de vanzare, negociere si comunicare;
fluenta in engleza, limba germana reprezinta un avantaj;
permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet motivational deosebit si posbilitatea de asociere in firma in raport cu rezultatele realizate.

Clientul nostru face parte dintr-un grup de firme care si-a inceput activitatea in 1997 in Brasov. Cu o rapida dezvoltare in diferite domenii de activitate de succes cauta pentru fabrica de ferestre termopan, utilata cu o linie tehnologica Rotox si lucrand cu profile VEKA si feronerie Maco, un Director Dezvoltare Business.