Director de zona- Brasov

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Identifica oportunitatile de dezvoltare pe piata locala de servicii HR
-Propune si implementeaza noi strategii de dezvoltare
-Stabileste contacte cu potentialii clienti
-Negociaza contractele de servicii
-Reprezinta compania in relatiile cu tertii
-Mentinerea relatiei cu clientii existenti, asigurarea fluxului informational
-Gestioneaza activitatea punctului de lucru urmarind atingerea scopurilor trasate de companie
-Gestioneaza bugetul alocat
-Organizeaz¿ activit¿¿ile punctului de lucru ¿i repartizeaz¿ munca între colaboratori
-Urmareste si verifica oferirea de servicii de calitate clientilor
-Intreprinde activitati de motivare a echipei si de crestere a coeziunii acesteia

CERINTE

-Studii superioare -studii in domeniul economic constituie avantaj
-Experienta minim 2 ani in vanzari de servicii
-Experienta in domeniul Resurse Umane - avantaj
-Flexibilitate si capacitatea de a dezvolta o afacere
-Cunostinte de contabilitate
-Limba Engleza avansat este obligatorie
-Cunostinte de operare PC
-Capacitate decizionala, creativitate in gasirea de noi solutii
-Abilitati de leadership
-Persoana dinamica, proactiva
-Atentie distributiva
-Abilitati de comunicare, mediere si negociere dezvoltate

Posibilitatea dezvoltarii personale si din punct de vedere al carierei intr-o companie multinationala
Salariu motivant
Mediu de lucru deosebit, alaturi de o echipa tanara