DIRECTOR DE ZONA

PROFILUX S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Organizarea retelei de distributie la nivelul zonei de care raspunde
2. Promovarea imaginii produselor si a firmei
3. Implementarea la nivel zonal a politicilor comerciale si de marketing ale societatii
4. Asigurarea relatiei comerciale cu constructorii din zona desemnata si agenturarea lor
5. Furnizarea permanenta de informatii conducerii firmei despre conditiile pietei din zona de care raspunde si evolutia ei
6. Coordonarea, controlul si evaluarea activitatii personalului din subordine

Program de lucru:
Luni-vineri: 9-18
Sambata: 9-13

CERINTE

1. Studii superioare
2. Posesor permis conducere cat. B min. 2 ani vechime si minim 30.000 km rulati
3. Experienta minim 2 ani intr-o retea de distributie locala sau nationala
4. Bune cunostinte de marketing / politici comerciale
5. Cunostinte minime de contabilitate primara
6. Disponibilitate pentru deplasari in tara
7. Disponibilitate pentru perioada de proba platita de 2 saptamani
8. Persoana onesta, constiincioasa, perseverenta

BENEFICII OFERITE

Concediu de odihna: 21 zile lucratoare / an.

Mediu dinamic de lucru, pachet salarial atractiv in functie de nivelul volumului vanzarilor realizate si oportunitatea unei cariere de succes, sustinuta si de permanenta îmbunatatire a nivelului profesional prin training intern.

PROFILUX S.A. este prima firma care a lansat pe piata romaneasca a constructiilor sistemele de profile pentru finisaj. In cei 11 ani de cand activeaza în acest domeniu, firma si-a consolidat relatiile cu principalii producatori din Comunitatea Europeana si a creat o larga retea de distributie la nivel national.

PROFILUX S.A. are Centrul Logistic National in Bucuresti si puncte de lucru la Lugoj, Craiova, Piatra Neamt, Constanta si Cluj. Firma distribuie profile din PVC, aluminiu eloxat de inalta calitate, alama, inox, pentru finisarea colturilor ceramice, etansatoare, praguri / treceri de pardoseala, protectii pentru trepte, profile de dilatatie, plinte, glafuri, stergatoare profesionale.