Director de vanzari

ZSOLTGLAS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective principale:
Realizarea targetului de vanzare alocat
Marirea numarului de clienti noi
Coordonarea intregii activitati de vanzari a companiei

CERINTE

Studii superioare, preferabil de specialitate sau inginer
Experienta minim 3 ani
Cunostinte PC: Word, Excel
Carnet de conducere (B)
Aspect profesional - business

Profilul candidatului ideal:
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oameni
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Atitudine de vanzator, orientat spre clienti. Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, valori stabile, dornic sa invete lucruri noi
Orientat spre construirea unei cariere de lunga durata in compania noastra
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Bun manager de proiect
Om de echipa
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
Creativ, cu initiative
Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.
Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix negociabil
Bonusuri in functie de realizari
Carte de munca
Autoturism de serviciu
Telefon mobil