Dezvoltator - Supervizor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

PARTENER Dezvoltare Piata, Promovare si Recomandare - pentru Brasov, Sacele, Rasnov, Zarnesti, Codlea, Fagaras.

> Mai multe zeci de mii de angajati bugetari sunt in pericolul de a-si pierde locul de munca.
> Intr-un studiu realizat in 35 de tari, Romania ocupa ultimul loc in ceea ce priveste perspectivele de angajare.
> La ora actuala peste 600.000 de romani au restante la credite.

>> Esti dispus sa faci parte dintr-o echipa motivata si dinamica si sa promovezi (prin munca) la un nivel de venit satisfacator sau chiar mai mult de-atat?
>> Esti increzator in a deveni partener cu o companie STABILA, fara datorii si cu CRESTERE in perioada actuala, de criza?

CERINTE

- Iti place sa COMUNICI?
- Esti deschis spre NOU si iti plac provocarile in activitate?
- Esti persistent in activitate si AMBITIOS/AMBITIOASA?
- Onestitatea si corectitudinea sunt esentiale pentru a ni te alatura.

BENEFICII OFERITE

- Pentru aceeasi munca esti platit la fel ca in Germania, Elvetia, Anglia.
- Riscuri zero.
- Te alaturi unei companii in continua expansiune si standarde inalte de calitate.

- Viata ta se va schimba in bine, doar daca iti doresti lucrul acesta!