DESIGNER INTERIOR

SC AMBIENT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza proiecte in domeniul amenajarilor interioare, cu ajutorul programelor informatice specifice;
Furnizeaza clientilor solutii tehnice si estetice privind amenajarea spatiilor interioare, pe baza portofoliului de materiale comercializate de catre companie;
Ofera clientilor informatii privind caratceristicile si detaliile tehnice ale produselor comercializate de companie, intretine relatia cu clientii si cu mesterii colaboratori;
Se implica in proiectarea si amenajarea spatiilor pentru show-room-ul centrului comercial;
Se informeaza permanent cu privire la noutatile in materie de design si amenajari interioare;
Asigura sprijin informational si se implica in formarea profesionala a asistentilor de vanzare.

CERINTE

Studii medii sau superioare in domeniul arhitecturii sau al designului interior;
Cunoasterea unor programe informatice specifice folosite in proiectare si in designul interior;
Cunostinte si aptitudini de relationare cu clientii;
Experienta in domeniul designului interior, ca angajat sau ca practician, reprezinta un avantaj;
Cunostinte de operare PC;
Bune abilitati de relationare si comunicare, usurinta si coerenta in exprimare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor de performanta;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

Oricare ar fi ambianta care iti place … Ambient este un loc pentru tine. Aici iti gasesti oportunitatile profesionale in lumea constructorilor si amenajarilor interioare. La Ambient ne plac oamenii! Sa muncim cu ei …si sa muncim pentru ei. Initiativele tale fac parte din forta care conduce acest grup, asta pentru ca stii sa muncesti din greu si sa perseverezi! Succesul depinde de Tine !!! Vino sa-ti construiesti cariera cu noi! ….Vrem sa te vedem crescand !! Echipa Ambient te asteapta!!!