Customer Service Representative (CSECBV)

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitatea se va desfasura in cadrul departamentului de Customer Service pentru o firma ce activeaza in domeniul productiei;
- Gestionarea apelurilor telefonice;
- Mentinerea legaturii cu clientii companiei;
- Promovarea imaginii companiei;
- Urmareste derularea contractelor, plata facturilor.

CERINTE

-Studii superioare finalizate (cerinta obligatorie), preferabil domeniul economic.
- Experienta pe o pozitie similara de minim 1 an (constituie avantaj experienta intr-o firma ce activeaza in domeniul productiei);
- Cunostinte avansate de MS Office (Excel);
- Limba engleza- nivel bun;
- Atitudine orientata catre client;
- Domiciliul in Brasov.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Customer Service Representative.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at