Customer service consultant - limba germana

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera asistenta clientilor din tari vorbitoare de limba germana prin asigurarea de informatii relevante despre produsele si serviciile companiilor client.

CERINTE

ADECCO Resurse Uamne cauta pentru clientul sau, firma americana de top pe piata serviciilor de call center, Customer service consultant cu limba germana.

Candidatul ideal:

Abilitati de comunicare,
Proactiv , spirit de echipa
Persoana organizata si atenta la detalii
Ascultare activa,foarte bune abilitati verbale si interpersonale.
Rezistenta la stres si disponibilitate la program in ture
Obligatoriu: limba germana la nivel avansat ,
Bune cunostinte de operare PC

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare.
Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 16 orase din tara. Pentru a intra in baza de date a celui mai mare furnizor de servicii de HR din Romania, va rugam sa accesati site-ul www.adecco.ro si sa va depuneti CV-ul la noi.

Brasov str Petru Rares nr. 10
Tel: 0372 705 795
Fax: 0368 815 283
e-mail: brasov@adecco.ro/sanziana.hliboceanu@adecco.ro