Credit Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutarea si selectia echipei de vanzari
- Planificarea, coordonarea si controlul agentilor din zona de activitate;
- Sustinerea directa si supervizarea procesului de vanzare;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Intocmirea rapoartelor de vanzare;
- Promovarea imaginii companieii in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

- Capacitatea de recrutare si pregatire a unei echipe de vanzari performante de minim 30 de oameni in maxim 3 luni;
- Abilitatea de a indeplini, impreuna cu echipa, obiectivele de vanzari;
- Persoane active, ambitioase, tenace;
- Aptitudini analitice si abilitati de comunicare si prezentare;
- Spirit de initiativa si decizie.

BENEFICII OFERITE

- Venituri lunare (in functie de indeplinirea targetului cu echipa subordonata) intre 400 si 1000 EUR;
- Sustinere leasing auto in valoare de 100 EUR;
- Comisioane in functie de vanzari;
- Aparatura de ultima generatie (laptop, imprimanta, conexiune zapp)
- Instruire profesionala specializata.

Trimiteti CV si scrisoare de intentie.