Coordonatori echipa si consultanti vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sociatate de brokeraj si intermediere credite si asigurari recruteaza personal vanzari in vederea deschiderii de puncte de lucru in judetul Brasov.
Pozitii vizate : coordonator punct de lucru, coordonatori echipe si reprezentanti / agenti de vanzari.

CERINTE

Studii minim medii (diploma de bacalaureat).

Experienta si calificarea (cod RAF/RAJ active-acreditare IMA) constituie un avantaj in vederea angajarii cu C.I.M.

BENEFICII OFERITE

Se ofera : conditii deosebite avand in vedere oportunitatea momentului de inceput al activitatii in judetul Brasov, comisioane peste media pietei, bonusuri periodice si de performanta si alte beneficii nesalariale.
Dupa caz, oferim posibilitatea angajarii cu C.I.M.(carte de munca).
Oferim avantaje deosebite persoanelor care au experienta in asigurari si acreditare IMA (cod RAF/RAJ active)
Anuntul se adreseaza catre o colaborare full-time dar si catre persoanele care opteaza pentru o colaborare part-time si este valabil atat pentru municipiul Brasov cat si pentru celelalte localitati din judet.