COORDONATOR VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta profesionala si abilitatile personale te recomanda sa:
- Formezi si dezvolti continuu propria echipa de consilieri financiari,
- Motivezi structura proprie si esti responsabil de realizarea obiectivelor stabilite de companie,
- Participi activ prin training si intalniri de vanzare la realizarea obiectivelor echipei,
- Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti.

CERINTE

Daca esti o persoana:
- agreabila
- stapanesti limba romana fluent si gramatical
- ai o voce placuta
- cu varsta intre 25- 50 ani
- iti doresti sa muncesti
- agreezi un sistem autonom in ceea ce priveste remuneratia salariala (PFA, II, SRL etc)
- dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara
- organizata si orientata catre rezultate
- cu calitati de lider
- dornica sa progreseze ca manager...atunci SANSA este a ta, aplica ACUM!

BENEFICII OFERITE

- Venituri motivante
- Sansa de a-ti forma si coordona propria echipa de consilieri financiari
- Mediu de lucru profesionist
- Program flexibil
- Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate