Coordonator vanzari

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii superioare (preferabil domeniul tehnic);
- experienta de minim 5 ani in vanzari;
- experienta de minim 3 ani in vanzari in domeniul tehnic/industrial;
- permis conducere categoria B;
- cunostinte limba engleza-nivel avansat, constituie avantaj cunostintele de limba germana;
- cunostinte MS Office;
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- persoana dinamica, disponibila la deplasari in proportie de 80% din programul de lucru.

CERINTE

- achizitionarea de noi clienti in zona alocata si coordonarea activitatii de promovare a companiei si a produselor acesteia;
- gestionarea clientilor existenti;
- studii de piata in ceea ce priveste concurenta;
- propuneri in vederea imbunatatirii activitatii;
- negocierea contractelor cu clientii;
- intocmirea saptamanala a rapoartelor de activitate.

BENEFICII OFERITE

- comision din realizari;
- masina, laptop, telefon;
- scolarizari periodice.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau