Coordonator vanzari

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica si realizeaza obiectivele de vanzari lunare si anuale la nivel de reprezentant de vanzari;
- organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea reprezentantilor de vanzari;
- initiaza actiuni in sprijinul dezvoltarii vanzarilor;
- motiveaza reprezentantii de vanzari.

CERINTE

- experienta in vanzari minim trei ani;
- bune abilitati de planificare, comunicare, negociere si coordonare;
- orientat catre rezultate, ambitios, energic;
- carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, bazat pe performante;
- echipament adecvat de lucru (masina de serviciu si telefon mobil) dublat de o buna sustinere logistica;
- oportunitate de dezvoltare intr-o organizatie dinamica.

Inca din 1993, oferim clientilor nostri cele mai bune solutii pentru birou. De-a lungul anilor, echipa noastra de vanzari a stabilit cu clientii relatii de succes bazate pe personalizare, excelenta si anticipare. Ai acum sansa sa ni te alaturi!