Coordonator Vanzari

Omniasig Asigurari de Viata

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recruteaza si selecteaza reprezentanti vanzari;
Instruieste,coordoneaza si controleaza activitatea desfasurata de grupa proprie de reprezentanti vanzari pentru care este responsabil,in scopul atingerii obiectivelor de vanzari ale companiei.

CERINTE

- experienta in vanzarea de asigurari de viata(min.2 ani);
- cunostinte solide privind legislatia si reglementarile in vigoare din domeniul marketing si vanzari al societatilor comerciale,al raporturilor de munca,al asigurarilor,
- cunostinte de management,
- capacitate de decizie,capacitate organizatorica,comunicare interpersonala,lucru in echipa,initiativa,receptivitate la nou,abilitati de negociere,capacitate de a lucra in conditii de stres,capacitate de a vorbi in public,tact si loialitate.

Cei interesati pot trimite CV insotit de scrisoare de intentie. la fax 0268 547 770 sau e-mail oavbv2007 @yahoo.com.
Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

BENEFICII OFERITE

- carte de munca;
- bonusuri trimestriale;
- training initial si permanent;
- mediu de lucru profesionist;

Omniasig Asigurari de Viata este una dintre cele mai puternice,dinamice si solide companii de asigurari din Romania.Portofoliu de produse cuprinde o mare varietate de asigurari de viata, sanatate si accidente.