COORDONATOR TRANSPORTURI

LE COMITIUM ROMANIA SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Postul se adreseaza unui adevarat profesionist in domeniul transportului intern si international de marfuri, posesor al atestatului de persoana desemnata pentru coordonarea activitatii de transport eliberat de o institutie atestata in aces sens. Candidatul ideal trebuie sa aiba abilitati de coordonare si organizare, experienta de minimum 5 ani in activitatea de transport international, buna cunoastere a pietei transporturilor si experienta in coordonarea transportului axat in principal pe rutele spre Franta.

CERINTE

-minimum 5 ani experienta profesionala in domeniul transportului rutier si comisionariat de transport
-studii superioare de profil - transport sau comert
-nivel avansat de limba franceza
-spirit comercial
-capacitate de organizare si coordonare

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- masina de serviciu
- stagiu de formare profesionala in Franta