Coordonator Regional Marketing

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea de campanii publicitare regionale sau
- Planificarea si conducerea studiilor de piata necesare;
- Pregatirea evenimentelor locale/regionale care au ca scop promovarea imaginii sau a serviciilor companiei;
- Analiza gradului de satisfactie a clientilor, propunerea, implementarea si monitorizarea actiunilor de fidelizare;
- Crearea si pastrarea unei bune relatii cu presa din regiune.

CERINTE

- Absolvent studii superioare de specialitate (Marketing sau Management);
- Expereinta anterioara de cel putin 2 ani pe o pozitie similara;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana analitica si organizata;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Cunostinte MsOffice si programe de analiza statistica.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.
Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]