Coordonator Punct de Lucru

MOBILE DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea punctului de lucru

- Indeplinirea obiectivelor trasate de companie

- Coordonarea echipei aflate in subordine

- Mentinerea relatiei cu clientii importanti

- Urmarirea respectarii politicii si procedurilor companiei in activitatea subordonatilor

- Monitorizarea cheltuielilor

- Trasarea obiectivelor catre subordonati

CERINTE

- Studii superioare (avantaj specializare management)

- Experienta intr-o pozitie similara de minim 1 an

- Experienta in vanzari min 3 ani

- Cunoasterea elementelor de contabilitate primara

- Cunostinte solide operare PC (pachet MS Office)

- Bune abilitati de comunicare

- Implicare puternica in activitate

- Responsabilitate maxima si atentie sporita

- Capacitate puternica de auto-organizare

- Abilitati de coordonare a unei echipe

- Permis de conducere categoria B (minim 2 ani)

BENEFICII OFERITE

- Venit corelat cu munca depusa

- Mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta

Lider pe piata in vanzarile en-gros si in distributia telefoanelor mobile, cartelelor si accesorilor GSM.

Fiind o companie in continua dezvoltare, avem nevoie de persoane inteligente, ambitioase, harnice care doresc sa-si dezvolte cariera intr-o echipa puternica.