Coordonator productie Brasov

Star Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil de toate aspectele legate de productie: planificare, lansare in productie, urmarire, finalizare, control calitate
- Realizeaza transferuri de produse si tehnologii (echipamente, amplasare, documentatie)
- Diverse normari : oameni, masini, materiale.
- Managementul personalului din subordine
- Managemnetul echipamentelor
- Resposabil de urmarirea rezultatelor « financiare »
- Urmareste progresul de la transfer tehnologii la lansare in productie
- Documente si raportari

CERINTE

- inginer licentiat
- experienta similare de coordonare a productiei
- cursuri de formare - avantaj
- cunostinte PC: MS Office, Production Software, E-mail
- rezistenta la stess
- cunostinte de managementul calitaii
- abilitati bune de comunicare

BENEFICII OFERITE

Star management recruteaza pentru clientul sau companie multinationala, Coordonator productie (Brasov)

Star Management este firma de recrutare si selectie de personal.