Coordonator filiala

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si supervizeaza activitatea personalului din filiala Brasov,
- ofera consultanta clientilor mari - participa la negocierea contractelor cu acestia;
- evalueaza performanta angajatilor, atat a celor din show-room, cat si a celor care fac munca de teren;
- stabileste nevoile de training ale angajatiolor, si participa la randul sau la traininguri;
- supervizeaza activitatea financiar-contabila a companiei;
- participa la sedinte periodice cu Directorul General al companiei,
- intocmeste diverse rapoarte la cererea top managementului s.a.

CERINTE

- experienta in domeniu imobiliar/ constructii / consultanta;
- studii superioare - constituie avantaj;
- operare PC - pachetul Office, navigare Internet;
- limba engleza nivel conversational;
- foarte bune abilitati de comunicare, negociere;
- persoana entuziasta, proactiva;
- cunostinte economice;
- permis categ B.

Domiciliul stabil in Brasov sau imprejurimi.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational extrem de atractiv - inclusiv parte fixa si Carte de Munca,
- masina si telefon de serviciu,
- mediu de lucru profesionist, traininguri periodice.

Cea mai mare companiei de consultanta imobiliara din Romania, sediul central in Bucuresti si filiale in toate marile orase din tara.