Coordonator echipa

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si supervizarea echipelor de muncitori - constructii metalice,
- initierea, contractarea si mentinerea relatiilor comerciale cu clientii,
- intocmirea periodica a diverselor situatii de lucrari, s.a.

CERINTE

- studii superioare domeniul tehnic;
- experienta pe o pozitie similara constituie avantaj;
- foarte bune abilitati de organizare, coordonare, abilitati de comunicare, negociere;
- operare PC - pachetul Office;
- permis categ B.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational negociabil

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
- selectie si recrutare personal
- evaluare si interventie organizationala
- traininguri
- cursuri de calificare si specializare
- elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
- evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional în domeniul Consultantei in Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi.
Clientul nostru este o importanta agentie de turism.